Dentysta dziecięcy MikołówOdpowiednia higiena jamy ustnej najmłodszych jest wyjątkowo ważne. Na szczęście większość rodziców zdaje sobie sprawę z tego, że systematyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym są niezwykle ważne. Mieszkasz w Mikołowie i nie wiesz, gdzie zapisać swoją pociechę na wizytę adaptacyjną? Zachęcamy do najlepszego wyboru — Kids Smile Studio! To miejsce stworzone z myślą o zdrowiu i uśmiechu najmłodszych Pacjentów. Nasza specjalizacja, wieloletni staż i szczególne podejście, powoduje to, że, dokładamy wszelkich starań, do tego by wizyta u dentysty stała się jak najlepszym doświadczeniem, a zdrowy uśmiech pozostał na lata. Najmłodsi uwielbiają kolorowe, bajkowe wnętrza naszej kliniki i po prostu lubią nas odwiedzać.

Sprawdzony stomatolog dziecięcy

Stomatolog dziecięcy powinien być spokojny, cierpliwy, empatyczny i musi mieć zdolność natychmiastowego nawiązywania kontaktu z dzieckiem. Specjalista powinien posiadać nie tylko odpowiednią wiedzę medyczną, ale także umiejętność wzbudzania zaufania u dzieci, aby wszystkie wizyty były postrzegane pozytywnie. Zadaniem stomatologa dziecięcego jest nie tylko leczenie zębów. ale także powinien on pełnić rolę edukatora. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice podczas wizyty stomatologicznej, dostają wskazówki dotyczące właściwej pielęgnacji jamy ustnej i zdrowej diety. Edukacja jest kluczowa dla zachowania zdrowych nawyków stomatologicznych już na stałe.

Leczenie zębów

Kompleksowe leczenie próchnicy, na podstawie laserowej diagnostyki

Fluoryzacja

Wykonanie fluoryzacji w szybki sposób pozwala odpowiednio zabezpieczyć zęby przed wystąpieniem próchnicy

Ortodoncja

Proste i piękne zęby od najmłodszych lat

Znieczulenie

Zapewniamy leczenie w narkozie z nieczuleniem komputerowym

Stomatologia dziecięca — dbamy o przyjemną atmosferę podczas każdej wizyty

Stomatolog dziecięcy umiejscowiony nieopodal Mikołowa to miejsce, które jest dostosowane do potrzeb każdego z Małych Pacjentów. Nasze sale są barwne, a ściany zdobią ulubieni bohaterowie bajek. Dzieci czują się swobodnie, a przyjazne dekoracje i zabawki powodują, że wizyta u w Kids Smile Studio przemienia się w prawdziwą przygodę. Personel Kids Smile Studio to nie tylko wybitni fachowcy, ale także osoby pełne ciepła, gotowi z uśmiechem na twarzy podjąć się opieki nad Małymi Pacjentami. Naszym priorytetem jest to, aby nasz personel cechował się profesjonalizmem i empatią, dzięki czemu dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo na każdej z wizyt.

Postaw na sprawdzoną klinikę stomatologiczną oddaloną zaledwie 8 km od miasta Mikołów.
parallax background

"Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną"

Jean Cocteau

ODWIEDŹ NASZ GABINET W KATOWICACH

Stomatolog dziecięcy Mikołów

Nasi lekarze


Piotr Łukojć

Lekarz stomatolog

Aleksandra Winkler

Lekarz stomatolog

Katarzyna Pachońska

Lekarz stomatolog

Dominika Paluch

Lekarz stomatolog

Katarzyna Bolek

Lekarz stomatolog

Katarzyna Kowalik-Piekaj

Lekarz stomatolog - spec. pedodoncja

Aleksandra Kuś

Recepcja/Higienistka stomatologiczna

Anna Larysz

Higienistka stomatologiczna

Krystyna Kubicka

Lekarz anestezjolog

Aneta Niemierowska

Pielęgniarka anestezjologiczna

Leczenie zębów mlecznych — dlaczego powinniśmy się na to zdecydować?

Dzieci są bardzo ważnymi pacjentami i w Kids Smile Studio doskonale o tym wiemy. Potrzeby najmłodszych pacjentów są dla nas priorytetem, a leczenie odbywa się w przyjemny sposób, opierając się na najnowszych technologiach. Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, co zapewnia skuteczne i komfortowe leczenie. Nie wiesz, czy leczenie zmian próchnicowych na zębach mlecznych jest niezbędne? Regularne wizyty u dentysty dziecięcego od najmłodszych lat życia są niezwykle ważne dla zdrowia zębów u dzieci. Nawyki nabywane w dzieciństwie mogą przekształcić się w spore wady zgryzu, z tego powodu też konieczna jest jak najszybsza profilaktyka. Zachęcamy do systematycznych kontroli, po to, by dzieci uniknęły problemów z zębami w przyszłości. Dentysta dziecięcy nie tylko przeprowadza kompleksowe usługi stomatologiczne, ale również uczula na to jak istotna jest codzienna higiena ustnej oraz zdrowego stylu życia. Jak najszybsze wykrywanie ewentualnych problemów umożliwia szybką interwencję i uniknięcie poważniejszych schorzeń.

Parking
dla klientów

Udogodnienia
dla niepełnosprawnych

Bawialnia
dla najmłodszych

Płatność
kartą

Klimatyzacja
w gabinetach

Aromatyczna
kawa

Umów swoje dziecko na wizytę adaptacyjną

Dentysta dziecięcy ma kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia zębów każdego z młodych pacjentów.

Najczęściej zadawane pytania

1 Kiedy powinna odbyć się pierwsza wizyta dziecka u stomatologa?
Zachęcamy do tego, by wizyta adaptacyjna odbyła się pomiędzy 2 a 3 rokiem życia. Jest to optymalny czas, ponieważ dentysta może zaobserwować już pierwsze problemy ze stanem zębów i wskazać istotne informacje dotyczące prawidłowej higieny jamy ustnej.
2Jak wygląda pierwsza wizyta w naszej klinice?
Podczas wizyty adaptacyjnej, zapoznamy Twoje dziecko z wszystkimi pomieszczeniami w klinice — poczekalnią, narzędziami oraz personelem. Sprawdzimy stan zębów mlecznych i w przypadku konieczności opracujemy plan leczenia. Opowiemy też o tym, jak odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej.
3Jak przygotować dzieci na wizytę u dentysty?
Już kilka tygodni przed pojawieniem się u nas opowiadaj dziecku o tym, jak wygląda zawód dentysty i jak będzie wyglądała wizyta. Dzięki temu w gabinecie dentystycznym nie będzie żadnych niespodzianek, a dziecko będzie spokojniejsze. Pamiętaj, że klinika stomatologiczna to nowe środowisko dla Twojego dziecka, tam pozna nowe osoby, sprzęty i narzędzia. Pierwsza wizyta to doskonały sposób, aby oswoić Małego Pacjenta z nowym miejscem.

Wybierz się do Kids Smile Studio i zadbaj o zdrowe zęby swojego malucha


Nasz gabinet (Kids Smile Studio) znajduje się w Katowicach przy ulicy Radockiego 261 - w odległości 8 km od Mikołowa. Masz do nas blisko, więc nie czekaj i umów swoje dziecko na wizytę kontrolną już dziś!Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.

Stomatologia dziecięca - Kids Smile Studio

kids smile studio Katowice

ul. Radockiego 261
Katowice
woj. Śląskie

Godziny otwarcia

stomatolog dziecięcy Katowice Poniedziałek: 13:00-19:00
Wtorek: 13:00-19:00
Środa: 13:00-19:00
Czwartek: 13:00-19:00
Piątek: 13:00-19:00

Ostatnia aktualizacja