Korony na zęby

Bo korony nosi się nie tylko na głowie ;)

Tymczasowe zęby nie oznaczają tymczasowych rozwiązań. Zastosowanie koron zębowych u najmłodszych pacjentów jest idealnym rozwiązaniem do odbudowy uzębienia

Korony zębowe Katowice

W przypadku mocno zniszczonych zębów mlecznych stosujemy rozwiązania leczenia protetycznego, odznaczające się najwyższą wytrzymałością mechaniczną. Należą do nich korony pedodontyczne. Ich zastosowanie w miejscu mocno zniszczonych zębów siecznych daje najlepszy efekt estetyczny. Jesteśmy w stanie zadbać o piękny uśmiech każdego młodego pacjetna - zapewniamy całe leczenie pedodontyczne. Często po zastosowaniu tego typu odbudowy mali pacjenci opowiadają, jak chwalili się nowymi ząbkami w przedszkolu. Pamiętajmy, że dla nich efekt estetyczny jest równie ważny jak dla dorosłych.

Zapraszamy a kompleksowe leczenie braków zębowych u małych pacjentów. Stomatologia estetyczna to nasza specjalność - zadbaj o naturalne zęby swojego dziecka. Nasz protetyk stomatologiczny chętnie udzieli wszelkich informacji na temat zabiegu - oceni stan zdrowia jamy ustnej i zaproponuje najlepsze leczenie.

Ostatnia aktualizacja