Narkoza stomatologiczna

Narkoza u dzieci
lecznie bez bólu i stresu, a wizyta u dentysty to sama przyjemność!

Jest to najlepsze rozwiązanie dla dzieci, które bardzo obawiają się dentysty i leczenia zębów, bądź mają problem z wysiedzeniem w jednym miejscu :) Leczenie zębów pod narkozą (znieczulenie ogólne) to również świetne rozwiązanie dla wyleczenia wszystkich zębów za jedną wizytą. Zachęcamy do zastosowania znieczulenia ogólnego każdego, kto boi się zabiegów stomatologicznych.

Narkoza Katowice to:

- Wyleczenie wszystkich zębów podczas jednej wizyty - po zakończonym leczeniu w narkozie u dzieci możliwe jest wykluczenie antybiotykoterapii wynikającej ze stanów zapalnych, co ma duże znaczenie dla kondycji układu immunologicznego Pacjenta.

- Pełne bezpieczeństwo i bezstresowe leczenie - Dziecko zapamięta wyłącznie pozytywne, radosne momenty "przed" jak wizyta w bawialni czy miła rozmowa z doktorem w naszym gabinecie stomatologicznym. Całe leczenie stomatologiczne przebiega bez świadomego udziału pacjenta.

- Przy dentofobii i braku możliwości współpracy z Małym Pacjentem - jest to szansa na powolną adaptację i zaufanie dziecka względem leczenia stomatologicznego. Leczenie zębów, czy też usuwanie zębów przebiega o wiele sprawniej. Pacjent przy kolejnych wizytach nie martwi się już o bolący ząbek i wstępnie chętnie poddaje się bezbolesnym działaniom typu: lakowanie, fluoryzacja, ozonowanie.

- Największy stopień precyzji - są to idealne warunki do pracy dla lekarza. Nawet największe skupienie i precyzja mogą nie wystarczyć przy wiercącym się Pacjencie. Ma to przełożenie na trwałość wykonanych wypełnień podczas zabiegu pacjenta.

Po zakończeniu leczenia w narkozie pacjent przebywa w osobnym pokoju wybudzeń wraz z rodzicami, gdzie jest dalej monitorowany. Jest otoczony naszą opieką nie tylko na czas trwania zabiegu.

Jego położenie zostało zaplanowane tak, aby w warunkach pełnego komfortu mały pacjent łagodnie odzyskał pełną świadomość po znieczuleniu ogólnym. Zachęcamy do wybrania zabiegu stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym - zapewniamy indywidualny plan leczenia i opiekę na najwyższym poziomie. Zajmujemy się bezbolesnym leczeniem zębów.

W Kids Smile Studio leczenie w narkozie to dość częsta procedura, którą wykorzystujemy kilkanaście razy w miesiącu. Nasz zespół ma duże doświadczenie i odpowiednie przeszkolenie. Każde znieczulenie odbywa się pod okiem anestezjologa. Nowoczesny sprzęt pozwala na monitorowanie Pacjenta. Mamy opracowany specjalny protokół łagodnego wprowadzenia w narkozę stomatologiczną, które odbywa się w sposób bezpieczny i w pełnym komforcie. Dbamy o to, aby leczenie zębów dziecka w narkozie było w 100% bezpieczne.


narkoza dla dzieci

Ostatnia aktualizacja