Narkoza stomatologiczna

Leczenie bez bólu
i stresu, a wizyta u dentysty to sama przyjemność!

Jest to najlepsze rozwiązanie dla dzieci, które bardzo obawiają się dentysty bądź mają problem z wysiedzeniem w jednym miejscu :) Znieczulenie ogólne, to również świetne rozwiązanie dla wyleczenia wszystkich zębów za jedną wizytą.

Dlaczego warto wziąć leczenie w znieczuleniu pod uwagę?

- Wyleczenie wszystkich zębów podczas jednej wizyty - po zakończonym leczeniu w narkozie możliwe jest wykluczenie antybiotykoterapii wynikającej z stanów zapalnych, co ma duże znaczenie dla kondycji układu immunologicznego Pacjenta.

- Pełne bezpieczeństwo i bezstresowe leczenie - Dziecko zapamięta wyłącznie pozytywne, radosne momenty "przed" jak wizyta w bawialni czy miła rozmowa z doktorem. Całe leczenie przebiega bez świadomego udziału pacjenta.
- Przy dentofobii i braku możliwości współpracy z Małym Pacjentem - jest to szansa na powolną adaptację i zaufanie dziecka względem leczenia stomatologicznego. Pacjent przy kolejnych wizytach nie martwi się już o bolący ząbek i wstępnie chętnie poddaje się bezbolesnym działaniom typu: lakowanie, fluoryzacja, ozonowanie.

- Największy stopień precyzji - są to idealne warunki do pracy dla lekarza. Nawet największe skupienie i precyzja mogą nie wystarczyć przy wiercącym się Pacjencie. Ma to przełożenie na trwałość wykonanych wypełnień.

Po zakończeniu leczenia w narkozie pacjent przebywa w osobnym pokoju wybudzeń wraz z rodzicami, gdzie jest dalej monitorowany. Jego położenie zostało zaplanowane tak, aby w warunkach pełnego komfortu mały pacjent łagodnie powrócił do stanu pełnej świadomości.

W Kids Smile Studio leczenie w narkozie to dość częsta procedura, którą wykorzystujemy kilkanaście razy w miesiącu. Nasz zespół ma duże doświadczenie i odpowiednie przeszkolenie. Każde znieczulenie odbywa się pod okiem anestezjologa. Nowoczesny sprzęt pozwala na monitorowanie Pacjenta. Mamy opracowany specjalny protokół łagodnego wprowadzenia w narkozę, które odbywa się w sposób bezpieczny i w pełnym komforcie.


narkoza dla dzieci

Ostatnia aktualizacja