Narkoza stomatologiczna

Narkoza u dzieci
lecznie bez bólu i stresu, a wizyta u dentysty to sama przyjemność!

Jest to najlepsze rozwiązanie dla dzieci, które bardzo obawiają się dentysty bądź mają problem z wysiedzeniem w jednym miejscu :) Leczenie zębów pod narkozą, znieczulenie ogólne, to również świetne rozwiązanie dla wyleczenia wszystkich zębów za jedną wizytą.

Narkoza Katowice to:

- Wyleczenie wszystkich zębów podczas jednej wizyty - po zakończonym leczeniu w narkozie u dzieci możliwe jest wykluczenie antybiotykoterapii wynikającej z stanów zapalnych, co ma duże znaczenie dla kondycji układu immunologicznego Pacjenta.

- Pełne bezpieczeństwo i bezstresowe leczenie - Dziecko zapamięta wyłącznie pozytywne, radosne momenty "przed" jak wizyta w bawialni czy miła rozmowa z doktorem w naszym gabinecie stomatologicznym. Całe leczenie przebiega bez świadomego udziału pacjenta.

- Przy dentofobii i braku możliwości współpracy z Małym Pacjentem - jest to szansa na powolną adaptację i zaufanie dziecka względem leczenia stomatologicznego. Leczenie zębów, czy też usunięcie zęba przebiega o wiele sprawniej. Pacjent przy kolejnych wizytach nie martwi się już o bolący ząbek i wstępnie chętnie poddaje się bezbolesnym działaniom typu: lakowanie, fluoryzacja, ozonowanie.

- Największy stopień precyzji - są to idealne warunki do pracy dla lekarza. Nawet największe skupienie i precyzja mogą nie wystarczyć przy wiercącym się Pacjencie. Ma to przełożenie na trwałość wykonanych wypełnień podczas zabiegu pacjenta.

Po zakończeniu leczenia w narkozie pacjent przebywa w osobnym pokoju wybudzeń wraz z rodzicami, gdzie jest dalej monitorowany. Jego położenie zostało zaplanowane tak, aby w warunkach pełnego komfortu mały pacjent łagodnie odzyskał pełną świadomość po znieczueniu ogólnym. Zachęcamy do wybrania zabiegu stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym - zapewniamy indywidualny plan leczenia i opiekę na najwyższym poziomie.

W Kids Smile Studio leczenie w narkozie to dość częsta procedura, którą wykorzystujemy kilkanaście razy w miesiącu. Nasz zespół ma duże doświadczenie i odpowiednie przeszkolenie. Każde znieczulenie odbywa się pod okiem anestezjologa. Nowoczesny sprzęt pozwala na monitorowanie Pacjenta. Mamy opracowany specjalny protokół łagodnego wprowadzenia w narkozę stomatologiczną, które odbywa się w sposób bezpieczny i w pełnym komforcie. Dbamy o to, aby leczenie zębów dziecka w narkozie było w 100% bezpieczne.


narkoza dla dzieci

Ostatnia aktualizacja