Leczenie zębów Katowice

Leczenie zębów bez bólu i stresu Dziecka.

W Kids Smile Studio leczymy zęby stałe i mleczne w komfortowych i przyjaznych Dzieciom gabinetach. Na początku wykrywamy nawet najmniejsze zmiany próchnicowe za pomocą precyzyjnej laserowej diagnostyki. Skuteczność tego badania wynosi 99% i jest nieinwazyjne. Szybko wykryte zmiany próchnicowe uchronią nasze Dziecko przed bólem i wieloetapowym leczeniem zębów. W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy zarówno znieczulenie ogólne, jak i metodę z użyciem gazu rozweselającego. Dbajmy o profilaktyczne działanie dla dobra naszych pociech.
Szkliwo zębów mlecznych jest cieńsze niż stałych. Przez to próchnica postępuje szybciej, a siła bólu jest niestety taka sama jak w przypadku zębów stałych. Nie możemy "przeczekać" chorych zębów mlecznych do momentu aż wypadną. Stomatologia zachowawcza jest w przypadku dzieci równie ważna, jak i dla dorosłych. Dlatego tak ważne jest wczesne wykrycie choroby zębów i postawienie na kompleksowe leczenie zębów już u najmłodszych pacjentów. Bardzo ważna jest już sama higiena jamy ustnej.
Odpowiednio wcześniejsze wykrycie próchnicy daje szansę na pełną odbudowę zęba. Zapewni to prawidłowy rozwój mowy oraz zgryzu. Są również pacjenci, którzy wymagają leczenia kanałowego mleczaków. Wykonujemy takie zabiegi pod narkozą, jeżeli nie ma przeciwskazania do zastosowania znieczulenia ogólnego.
Zapraszamy na wizytę konsultacyjną już od pojawienia się pierwszych ząbków (około 6 miesiąca życia). W przypadku stanów zapalnych, chorych zębów wprowadzamy naszym pacjentom bezbolesny plan leczenia, który z wykorzystaniem podtlenku azotu jest bezstresowy. W naszej klinice oferujemy kompleksowe usługi leczenia zębów, w tym leczenie próchnicy oraz zwalczanie wszelkich problemów w jamie ustnej dziecka. Umów się na wizytę kontrolną - zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja