Znieczulenie komputerowe Katowice

Znieczulamy bezboleśnie
i bezpiecznie.

Od momentu powstania misją Kids Smile Studio jest eliminacja strachu i dyskomfortu związanego z leczeniem stomatologicznym. Jedną z metod jest wykorzystanie najnowszych systemów do znieczulenia.
W Kids Smile Studio posiadamy dwa systemy: znieczulenie komputerowe the Wand and oraz Sleeper. Znieczulenia są bezpieczne i dostosowane do wieku pacjenta, środek znieczulający gwarantuje leczenie bez bólu

Korzyści wynikają z podawania znieczulenia komputerowego dla dzieci:


- Wysoki komfort podczas podania znieczulenia - specjalnie zaprojektowane końcówki nie odpowiadają tradycyjnie stosowanym igłom. Samo podanie znieczulenia komputerowego poprzedzamy wstępnym znieczuleniem za pomocą miejscowo aplikowanego żelu, co czyni je bezbolesnym. Zapewniamy delikatne wprowadzenie roztworu znieczulającego.

- Eliminację efektu rozpierania przez ciągłe monitorowanie oporności tkanek i dostosowanie prędkości znieczulenia do oporu tkanek pacjenta.

- Bezpieczny system eliminujący ryzyko zakażeń krzyżowych i pękania ampułek.

- Odpowiednie tempo znieczulenia przekłada się na mniejszą ilość podanego środka znieczulającego oraz mniejsze odrętwienie, gwarantujące komfort leczenia w trakcie zabiegu.

- Specjalne programy znieczulające dla najmłodszych pacjentów.

Kładziemy najwyższą uwagę na dobro pacjenta. Zależy nam na tym, aby w trakcie każdego zabiegu nasi pacjenci czuli się komfortowo. Umów wizytę już dziś! Zapraszamy do kontaktu

Ostatnia aktualizacja